Якщо Ви іноземець, що бажає отримати в Україні тимчасову або постійну посвідку на проживання, то сьогоднішня наша стаття для Вас.
Як відомо, для того, щоб безпроблемно перебувати на території України, не мати проблеми з міграційною службою та іншими державними органами, багато іноземців прагнуть отримати посвідку на проживання. Такий документ дає можливість перебувати на території України тривалий час (або ж постійно), з можливістю приїжджати і відбувати як і коли буде зручно.
Отримання такого документа не несе яких би то не було особливих проблем або витрат з боку самого іноземця.
Так, для того, щоб отримати посвідку на проживання іноземець повинен вибрати, за яким критерієм він буде його отримувати і для початку визначитися – яку конкретно посвідку на проживання він хоче отримати – тимчасову або постійну. Багато хто спочатку будуть прагнути отримання посвідки на постійне проживання і тим самим позбавити себе від подальших проблем з міграційною службою, відстоюванням черг в нелегкій бюрократичній системі України.
Однак, отриманню посвідки на постійне проживання передує отримання квоти на імміграцію, кількість якої за багатьма пунктами є обмеженою, якщо тільки іноземець не є діячем мистецтва, культури, є меценатом і т.д.
Тому отримання посвідки на постійне проживання може бути пов’язане з низкою проблем, які унеможливлять швидке і легке оформлення такого документа.
У той час, як тимчасова посвідка на проживання хоч і має обмежений термін дії, але його можна продовжувати і оформити його буде набагато легше, ніж посвідку на постійне проживання.
Так, іноземець знову-таки обирає для себе одну з можливих причин отримання такого документа – навчання, працевлаштування, возз’єднання з сім’єю і т.д.
Після того, як іноземець розібрався за яким варіантом він хоче отримати посвідку на проживання – йому потрібно буде отримати, в залежності від обраного «шляху», документ, який підтверджує наявність реальних підстав для отримання посвідки на проживання.
А далі потрібно всього лише зібрати залишившийся пакет документів, на що піде не більше 1-2 днів, відправитися в міграційну службу, подати такий пакет документів на реєстрацію і вже через 10-14 днів отримати свою посвідку на тимчасове проживання.