(044) 222 93 32, (097) 714 92 92 office@partners.kiev.ua

Раніше неодноразово ми писали про те, що, починаючи з червня 2015 року власники «розкішних автомобілів» почали отримувати від контролюючих органів податкові повідомлення-рішення, згідно яких, протягом 60 календарних днів з моменту його отримання їм необхідно сплатити 25 000 грн. за автомобіль, який знаходиться у власності. Велика частина наших клієнтів є «правильними» платниками податків і відразу ж оплатили 25 000,00 грн., а лише згодом почали процедуру оскарження транспортного податку в судовому порядку.

За умови подання позовної заяви про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення взимку 2015 – восени 2016 року, восени 2017 року або на початку 2018 року судовий розгляд, можливо, був закінчений винесенням рішення судом касаційної інстанції.

Пам’ятайте, що у Вас є право звернутися до суду протягом 1095 днів (або 3-х років) з моменту отримання листа від податкової. Орієнтовно, у Вас є право подати позовну заяву до 01.06.2018 року з транспортного податку за 2015 рік.

Якщо ж Ви потрапили в число щасливчиків, які закінчили судовий розгляд, Вас чекає наступний етап: повернути вже сплачені грошові кошти до бюджету. Це Ваше право і передбачено воно положеннями Податкового кодексу України.

З огляду на приписи статті 43 Податкового кодексу України, Ви повинні просити контролюючий орган здійснити повернення надмірно сплачених грошових зобов’язань на Ваш поточний рахунок в установі банку, підготувати висновок про повернення відповідних сум коштів з бюджету і подати його для виконання відповідному органу, який здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів. До заяви про повернення сплаченого податку необхідно прикріпити довідку з реквізитами Вашого рахунку (яку отримати в обслуговуючому банку), документи, що підтверджують особу та рішення судів. Подаєте Ви таку заяву до Головного управління ДФС, і очікуєте, орієнтовно, місяць або півтора.

Якщо в 2015 або 2016 році Ви оплатили транспортний податок і вже отримали податкове повідомлення-рішення за 2017 рік, то у Вас є можливість вже оплачені в 2015/2016 році в бюджет 25000 гривень зарахувати в оплату транспортного податку за 2017 рік. У разі прийняття судом рішення про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, Ви можете, за бажанням, зараховується цю суму в оплату будь-якого іншого податку.

Всі подробиці Ви можете дізнатися у юристів нашої Компанії, звернувшись за контактними номерами телефонів, вказаними на нашому офіційному сайті.

Comments

comments

Share This