(044) 222 93 32, (097) 714 92 92 office@partners.kiev.ua

Починаючи з червня 2015 року власники «розкішних автомобілів» почали отримувати від контролюючих органів податкові повідомлення-рішення, відповідно до яких, протягом 60 календарних днів з моменту його отримання необхідно сплатити 25 000 грн. за автомобіль, який знаходиться їх власності. Звертаємо Вашу увагу, що обов’язок оплати транспортного податку для фізичної особи виникає з моменту отримання податкового повідомлення-рішення. Ви можете не отримати «лист щастя», але це не означає, що держава забула про Вас.

Згідно з положеннями чинного законодавства, податкове повідомлення-рішення вважається врученим: якщо Ви його отримали і розписалися в поштових відомостях; або ж якщо Ви його не отримали і воно повернулося до контролюючого органу за закінченням терміну зберігання.

При отриманні рекомендованого листа в якому знаходиться податкове повідомлення-рішення Ви можете обрати один з трьох варіантів:

Перший – сплатити транспортний податок і забути про чесно зароблені 25000 грн .;

Другий – оскаржити податкове повідомлення-рішення в адміністративному або ж судовому порядку;

Третій варіант – оплатити, а потім оскаржити, оскільки у Вас є право звернутися до суду протягом 1095 днів (або 3-х років) з моменту отримання листа від податкової. Практика нашої Компанії показує, що клієнти обирають різні варіанти, але більшість все ж йде до суду за захистом свого порушеного права.

У червні 2016 роки ситуація повторюється і власники «розкішних автомобілів» почали отримувати від податкової «листи щастя» на оплату транспортного податку за 2016 рік. У нас вже є своя статистика по клієнтам, а саме: кожен п’ятий одержувач рішення про оплату транспортного податку не потрапляє під критерії. Таким чином, складається колізія: з одного боку, Ваш транспортний засіб не є об’єктом оподаткування, а, з іншого боку, отримання податкового повідомлення-рішення зобов’язує Вас його оплатити.

Якщо в 2015 або 2016 році Ви оплатили транспортний податок і вже отримали податкове повідомлення-рішення за 2017 рік, то у Вас є можливість вже оплачені в 2015/2016 році в бюджет 25000 гривень зарахувати в оплату транспортного податку за 2017 рік. У разі прийняття судом рішення про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, Ви можете повернути вже сплачені до бюджету 25000 гривень або, за бажанням, зараховується цю суму в оплату будь-якого іншого податку.

З нашою допомогою Ви зможете:

– повернути вже сплачені гроші в бюджет;

– попередити можливі негативні наслідки;

– або оскаржити неправомірне податкове повідомлення-рішення і заощадити 25000 гривень.

Всі подробиці Ви можете дізнатися у юристів нашої Компанії, звернувшись за контактними номерами, зазначеними на нашому офіційному сайті.

Comments

comments

Share This