(044) 222 93 32, (097) 714 92 92 office@partners.kiev.ua

Зараз вже ні в кого не викликають здивування або захоплення фрази «власник бізнесу», «партнери по бізнесу».

Щоб зареєструвати юридичну особу або стати підприємцем необхідно мінімум фінансових вкладень і максимум 3 робочих дня.

Процедура реєстрації настільки спростилася, що за відносно невеликі гроші її може провести навіть студент юридичного факультету або юридичні компанії, у яких ця процедура поставлена ​​«на потік».

При цьому в ситуації партнерства при реєстрації компанії часто частки в статутному капіталі розподіляються за схемою 50 на 50.

Начебто і все добре, і бізнес працює. Але, як показує практика, рівно до тих пір, поки один з засновників не вирішує управляти бізнесом одноосібно.

І ось тільки тоді засновники згадують, що є статут і що фактично саме він регулює відносини між ними. Далі наймаються юристи / адвокати, які починають «креативити» і «викручувати» положення шаблонного статуту на користь клієнта.

У ситуації конфлікту при розподілі часток в статутному капіталі 50 на 50 бізнес може просто зупинитися, зайти в глухий кут, а корпоративні війни – розтягнутися на кілька років.

Щоб не допустити корпоративного конфлікту в майбутньому, або хоча б мінімізувати ймовірність його настання, ми наполегливо рекомендуємо починати бізнес правильно: з індивідуально розробленого пакета установчих документів, в якому будуть закріплені до найдрібніших подробиць всі домовленості між майбутніми партнерами.

Якщо бізнес вже працює, то завжди можна оновити документи, виклавши їх у новій редакції.

Comments

comments

Share This