(044) 222 93 32, (097) 714 92 92 office@partners.kiev.ua

Реєстрація ТОВ – це абсолютно не складний процес.

Якщо раніше необхідно було вистоювати довгі черги, подавати великий пакет документів, бігати з кабінету в кабінет, то на сьогоднішній день процедура відкриття бізнесу триває один день, а дані про новостворену юридичну особу автоматично вносяться в бази Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби і Держкомстату.

Якщо Ви прийняли рішення пройти процедуру реєстрації свого бізнесу самостійно, наша найповніша інструкція про реєстрацію ТОВ стане відмінним путівником.

Також Ви дізнаєтесь повний перелік документів для реєстрації компанії, витрати часу і грошей, які доведеться понести майбутньому власнику бізнесу.

А, якщо після прочитання, Ви все-таки вирішите звернутися за допомогою до юристів, то ми розробили документ для перевірки виконавця (pdf-інструкцію): 6 міфів про реєстрацію ТОВ, які придумали самі юристи.

Адже Ви, напевно, чули: «Юристи проведуть оплату ВСІХ зборів, держмита і платежів, які необхідні для реєстрації ТОВ» або «Зареєструємо ТОВ всього за 24 години».

Ми розвіємо ці та інші міфи про реєстрацію ТОВ.

І, для тих, хто дочитає до кінця, бонус: 10 індивідуальних рекомендацій від юристів Partners як юридично правильно і грамотно почати свій бізнес.

Перейдемо до прочитання: Як зареєструвати ТОВ: найповніша інструкція.

Comments

comments

Share This