(044) 222 93 32, (097) 714 92 92 office@partners.kiev.ua

Відповідно до судової практики Вищого господарського суду України, відсутність у статутних документах або в положеннях, що регулюють діяльність суб’єктів господарювання, записів про можливість здійснення ними певної діяльності і, відповідно, здійснення тих чи інших угод не тягне за собою визнання таких угод з їх участю недійсними.

У вступній частині Національного класифікатора України прямо зазначено, що КВЕД – це статистичний інструмент для впорядкування економічної інформації, код виду економічної діяльності не створює прав і обов’язків для підприємств і організацій, не створює ніяких правових наслідків.

АЛЕ!

Але органи податкової служби при проведенні документальних перевірок на підприємствах висловлюють думку про те, що валові витрати за видами діяльності, не зазначеним у видах діяльності, внесених в інформацію про юридичну особу, не включаються до декларації з податку на прибуток.

Тому при реєстрації компанії і формуванні кращого для підприємства переліку видів діяльності згідно з КВЕД слід враховувати позицію податкової і, щоб уникнути непотрібних ускладнень, включати по можливості максимум реальних видів діяльності із зазначених в статуті.

Comments

comments

Share This