(044) 222 93 32, (097) 714 92 92 office@partners.kiev.ua

Ми запускаємо нову групу!

#ВідповідьPartners

https://www.facebook.com/groups/133268370674632/?source_id=200225256985716

Одним з основних правил нашої компанії є те, що кожен може отримати від наших співробітників відповідь на питання, що цікавить абсолютно безкоштовно. Фактично, це свого роду «соціальний» проект, спрямований на можливість отримання відповідей і рекомендацій на ситуації, які виникають у бізнесу в процесі здійснення господарської діяльності.

У 2016 році Юридична фірма Partners запустила проект «Відповідь Partners», який показав, що Ви маєте потребу в коротких консультаціях на актуальні юридичні питання. 

Ми вирішили трохи трансформувати і перевести його в Facebook, оскільки з кожним днем ​​все більше людей проводить там свого часу, шукає необхідну інформацію, ділиться цікавими статтями.

Поява нової групи має черговий раз підтвердити, що юрист – це не людина, яка заробляє на чужих проблемах, а той, хто готовий з розумінням поставитися до будь-якій ситуації і надати коротку, але таку необхідну інформацію.

Єдине правило, яке ми вводимо: питання повинні стосуватися Вас як керівників, бухгалтерів, власників бізнесу, найманих працівників, бути пов’язаними з реєстрацією бізнесу, з питаннями, які виникають в процесі роботи (укладення, виконання договорів, кадрові питання і т.д.) і при настанні негативних наслідків (борги (Вам і Ваші), штрафи, перевірки, оскарження дій / бездіяльності і т.д.).

Це пояснюється тим, що ми вузько спеціалізовані і надаємо послуги в сегменті юридичної та економічної безпеки бізнесу. Тому зможемо дати компетентну відповідь, виходячи з нашого досвіду і досвіду наших клієнтів.

Сподіваємося, що запуск нової групи допоможе Вам і стане корисним ресурсом.

Приєднуйтесь, щоб отримувати юридичну допомогу швидко і легко!

 

 

Comments

comments

Share This