«Я не бачу причин злитися на того, хто визнав свої помилки. Визнай свою помилку і рухайся вперед». Ці слова належать письменниці Христині Кашкан.

Ця фраза дуже актуальна навіть у суперечках з контролюючими органами. Можна 5-6 разів переносити судові засідання, заявляти клопотання і заперечення, наполягати на тому, що платник не має рації і надав ще більше доказів.

Такі ситуації доходять до абсурду, що платник податків долучає документів на 5-8 томів, а контролюючий орган не в силах навіть підготувати і подати заперечення на позовну заяву.

Можна відправляти в засідання 6 (!!!) юристів одночасно, тиснути морально на нещасного платника податків і намагатися вказувати на помилки. Ніхто від них не застрахований, нам властиво їх здійснювати. Чому ж Ви, дорогі податківці, не здатні визнавати елементарні факти, що в Актах перевірки немає посилань на первинні документи і що на елементарне запитання судді: «ЧОМУ ???» надходить відповідь: «НЕ ВВАЖАЮ ЗА ПОТРІБНЕ».

Чому ж висококласні і досвідчені юристи податкової встають в процесі судового засідання і виходять із зали судових засідань? Відповідь проста – контролюючий орган не готовий визнати свої помилки і свої недоліки в оформленні результатів податкової перевірки.

Шановні працівники контролюючих органів, будь ласка, вмійте визнавати свої помилки і не бійтеся про це говорити. Адже, не завжди все має бути по-вашому. Не всі будуть мовчати і платити штрафи, пені та необґрунтовані суми. Люди стали активнішими і готові відстоювати свої права, а Ви продовжуйте виходити із залів судових засідань і «фиркати» на суддю. Пам’ятайте, що колись і Ви можете опинитися на стороні того, хто прийде захищати свої права.

Comments

comments

Share This