(044) 222 93 32, (097) 714 92 92 office@partners.kiev.ua

У житті співробітників Юридичної фірми «Партнерс» вчора відбулася подія, яка стала предметом обговорення і зайняла весь вільний час протягом сьогоднішнього дня.

Тому наш п’ятничний пост не буде присвячений консультаціям у сфері права.

Цією подією стало запрошення Національного камерного ансамблю “Київські солісти” відвідати їх концерт “Класика на терасі XX століття”.

Локація: тераса «Всі.Свої» (Київ, вул. Десятинна, 12), організатор: концертне агентство “MARCO CONCERT”, ведучий вечора: Олексій Коган.

Концерт на відкритому повітрі. Теплий літній вечір, захід, вид на лівий берег Дніпра і чудове, натхненне і мега-професійне виконання … Це просто чарівно!

Хочеться написати як можна більше епітетів, які зможуть передати наш захват, але, як каже прислів’я, “Краще один раз побачити, ніж сто разів почути”.

В даному випадку – краще отримати можливість хоча б трохи зануритися в атмосферу цього дійства.

Так, нас справді переповнює гордість за те, що Національний камерний ансамбль “Київські солісти” є клієнтом Юридичної фірми «Партнерс», і своє ставлення до нас висловлює таким способом – запрошує нас на свої заходи, де ми можемо черпати натхнення для нашої роботи.

Подібні вечори підштовхують нас до того, щоб бути краще і в черговий раз підтверджують, що кожен клієнт – наше досягнення і наша велика цінність.

Пропонуємо Вашій увазі коротенький уривок концерту: композицію, яку глядачі отримали на біс.

Comments

comments

Share This