(044) 222 93 32, (097) 714 92 92 office@partners.kiev.ua

Дивлячись на календар, ми починаємо усвідомлювати, як швидко пройшов 2017 рік. Багато хто може сказати, що він пролетів як один місяць, інші – як два роки і вони чекали його закінчення, треті ж скажуть, що вони не акцентують на цьому увагу. Всі будуть праві по-своєму.

Ми всі будували на нього плани, писали списки бажань, ставили короткострокові і тривалі цілі і раптом виявилося, що залишилося всього 4 дні і настане Новий рік.

Як і завжди, мабуть таке нам просто властиве, ми підводимо підсумки 2017 року і оцінюємо свої успіхи в усіх сферах життя. Кожен зробить свої висновки: комусь потрібно було бути трохи активніше або менш активним; хтось неправильно розставив пріоритети; хтось не віддав своїй ініціативі належної уваги, якого вона заслуговувала.

Переддень Нового року – це чудовий час, щоб оцінити свої дії, зробити роботу над помилками і просто провести час з рідними і близькими, поставити нові цілі. Також ми обіцяємо собі зробити все те, що не вдалося в році, що минає, і здійснити мрії. Здивуйте своїх рідних і близьких самими довгоочікуваними подарунками, дайте їм своє тепло і увагу, адже протягом року ми не знаходимо на це часу.

Колись одна відома жінка сказала: «У світі три типи людей: ті, завдяки яким щось відбувається; ті, хто спостерігає за тим, що відбувається; ті, хто цікавиться тим, що щось сталося. У нас у всіх є вибір. Ви можете самі вирішити, до якого типу ви хочете відноситись».

Ми відносимо себе до першої категорії людей, оскільки своєю роботою намагаємося поліпшити і трохи змінити систему.

Юридична фірма «Партнерс» може впевнено сказати, що для нас це був рік перемог: перемог над собою, перемог над системою в цілому, перемог у професійній сфері. Звичайно, як і у всіх, у нас були спокійні дні, і вони давали нам можливість набратися сил. Кожен день для нас цінний. Кожного клієнта ми поважаємо і робимо все можливе, щоб вони нами пишалися.

Дякуємо всім, хто був в цьому році з нами; дякуємо всім, кого не було з нами в цьому році; дякуємо всім, хто залишається з нами протягом тривалого часу.

З наступаючим Новим роком і нехай він принесе Вам пригоди, успіхи та нове щастя!

А ми завжди раді Вам допомогти!

Comments

comments

Share This