(044) 222 93 32, (097) 714 92 92 office@partners.kiev.ua

Partners Info

Покрокові рекомендації та систематизовані інструкції

Тепер Ви зможете отримати відповідь юристів Partners АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Одним з основних правил нашої компанії є те, що кожен може отримати від наших співробітників відповідь на питання, що цікавить абсолютно безкоштовно…

читати більше

Чи можна продати комісійний товар за більшою вартістю, ніж передано на комісію?

Згідно зі ст. 1011 Цивільного кодексу України, за договором комісії одна сторона (комісіонер) зобов’язується за дорученням іншої сторони (комітента) за плату вчинити…

читати більше

Відсутність повідомлення органів ДФС про прийняття працівника на роботу не є підставою для відповідальності за абз.2 ч.2 ст.265 Кодексу законів про працю України

Раніше неодноразово ми зупинялися на питанні перевірок Держпраці, особливостей їх проведення, відповідальності за порушення трудового законодавства…

читати більше

Благодійні пожертви і благодійна діяльність громадських організацій

Буває, що громадські об’єднання, зважаючи на відсутність будь-яких чітко виражених кордонів в сфері їх діяльності, починають вести благодійну діяльність, яка передбачає…

читати більше

© 2007 – 2018 Всі права захищені.

Юридична фірма “Партнерс”,

код ЄДРПОУ 39921747

Контактна інформація

____

м. Київ, провулок Т. Шевченка, буд. 13/21, офіс 42

(044) 222 93 32   (050) 714 92 92

(097) 714 92 92   (093) 714 92 92

Эл. пошта: office@partners.kiev.ua

© 2007 – 2018 Всі права захищені.

Юридична фірма “Партнерс”,

код ЄДРПОУ 39921747

Контактна інформація

____

м. Київ, провулок Т. Шевченка, буд. 13/21, офіс 42

 

(044) 222 93 32   (050) 714 92 92

(097) 714 92 92   (093) 714 92 92

Эл. пошта: office@partners.kiev.ua